Автоматизація

Замовити

Розробка монтаж та проектування автоматизації

Компанія TSC  має власний виробничий майданчик для виконання повного спектру робіт по збірці шаф управління для промислової автоматизація. Складання проводиться як за проектами замовника, так і за власними проектами, розробленими згідно з технічним завданням. Ми маємо всі необхідні інструменти та обладнання для якісної збірки шаф, включаючи маркування проводу та світлосигнального обладнання. Наші співробітники мають гідну кваліфікацію та багатий досвід електромонтажних робіт.

Часто виникають ситуації, коли провести повну заміну шафи управління неможливо (при модернізації потрібно мінімально короткий час зупинки лінії) або недоцільно. У таких випадках можливий монтаж обладнання у існуючу шафу в максимально короткі терміни. Як правило потрібно демонтувати застарілий або несправний контролер, встановити новий і виконати комутацію електричних з’єднань. За такою схемою зазвичай відбувається заміна контролера Siemens Simatic S5 на сучасні контролери S7-300 / 400, заміна панелі оператора, заміна частотних перетворювачів.

Крім збірки шаф управління та їх модернізації наша компанія займається складанням силових шаф – як вводно-розподільних, так і шаф із частотними перетворювачами, пристроями плавного пуску. Шафи розділені на кілька секцій

а) вступна секція з АВР;
б) силова секція із частотними перетворювачами Micromaster 430;
в) керуюча частина на базі контролера Siemens Simatic S7-300. Збірка шаф була проведена на нашому майданчику, після цього виконано демонтаж / монтаж і підключення на території Замовника.

Крім робіт з електричними шафами компанія пропонує свої послуги по монтажу і ремонту виробничих установок. Ми виконуємо роботи з дефектовке, заміні, монтажу датчиків, пневматики, електродвигунів, клапанів, кабелю. Дані роботи можуть бути виконані як на нашій виробничій території, так і на території замовника (залежить від доцільності та можливості транспортування установки) з виїздом по всій території України.

Як підсумок вищесказаного, наводимо перелік виконуваних нашою компанією електромонтажних робіт: шафа управління, укладання кабелю

• збір шаф керування за власними проектами “під ключ”;
• модернізація шаф управління згідно з технічним завданням замовника;
• модернізація вузлів виробничих ліній;
• відновлення роботи ліній привезених з Європи;
• заміна системи управління;
• збірка силових шаф, ввідно-розподільних щитів, шаф АВР;
• збірка виробничих ліній на замовлення з проектів компанії TSC;
• капітальний ремонт виробничих ліній.

Вартість робіт проектування розраховується індивідуально. 10-15% від вартості обладнання.

automation710KW

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Контакти

Тернопіль
097 494 91 81, 050 166 90 52
office.tscompany@gmail.com

Back to Top