Ввод електрики в будинок

Ввод електрики в будинок

Self-supporting insulated wireСамонесучий ізольований провід (СІП)

Самонесучий ізольований провід СІП прийшов на зміну звичному неізольовані багатодротовими алюмінієвому проводу, який по цю пору можна бачити у складі повітряних ліній приватного сектору в багатьох регіонах нашої країни. Неізольований дріт застосовувався раніше просто через відсутність надійних ізоляційних матеріалів, здатних служити в жорстких умовах експлуатації під відкритим небом.

 

Елементи СІП

SIP ElementsЧерез відсутність ізоляції проводів ПЛ вводної лінії, при її монтажі доводилося користуватися опорними ізоляторами. Лінії передач займали великий простір, тому що було необхідно витримати відстань між проводами. Але, незважаючи на це, нерідко дроти перехрещувало між собою, наприклад, при сильному вітрі. Тоді відбувалися короткі замикання, обриви ліній . Загалом, проблем вистачало.

 

Кріплення СІП

Fasteners SIPПровід СІП із своєю появою разом зняв практично всі ці проблеми і питання. Ізоляція із зшитого поліетилену не боїться ні дощу, ні вітру, ні сонячного світла і здатна прослужити вірою і правдою цілих 25 років мінімум. Для таких умов термін значний. Монтаж «воздушки» за допомогою СІП не займає багато часу і сил, оскільки для цього проводу розроблено широкий спектр різної кріпильної арматури. Продумано все до дрібниць: не монтаж, а одне задоволення.

 

Повітряний ввод кабелю

Air ENTER cableПовітряний ввод через трубні стойки та форфорові ізолятори для вводу в будинок

Повітряний ввод – спосіб прокладки проводу по повітрю, тобто від опори до будинку ведеться кабельна лінія. Такий метод досить древній, але широко поширений. Перевага такої схеми – малі трудовитрати: протягом декількох годин можна підключити будинок до електропостачання.

У такої схеми є ряд недоліків, наприклад, відомо, що кабельна лінія завжди трохи тепла. Коли йде сніг або дощ, на провіднику в холодну пору року утворюється крижана кірка, і згодом через наростів можливий обрив проводів.Air ENTER cable03Вводний кабель піддається так само вітровому навантаженню, який може обірвати дріт.

Інший недолік повітряного введення кабелю в будинок, якщо говорити з точки зору монтажу – монтаж трудомісткий в дерев’яному будинку. Підводимо кабель, кріпимо десь в межах даху. Потім, кабель потрібно правильно підвести до ввідного щита, укладаючи з урахуванням того, що в дерев’яному будинку кабель прокладають у товстостінні металеві труби.

Підземний ввод кабелю

Підземний електричний кабельний ввод

Підземний електричний кабельний ввод обходиться набагато дорожче і в плані матеріалів, і за ціною роботи. Зате, над Вашою головою не висітиме ніяких проводів, які здатні зіпсувати враження від краси ландшафтного дизайну.

Underground cables ENTERСпочатку кабель спускається з опори, від якої здійснюється ввод. На рівні 2-х метрів від землі, кабель необхідно змонтувати в захисну трубу, по якій він йде під землю, де потрапляє в систему прихованих комунікацій, зроблених наприклад, з труб, що ведуть до будинку.

Глибина закладення кабелю при перетині вулиць, незалежно від напруги, становить 1 м. Допускається зменшення глибини закладення до 0,5 м на коротких ділянках довжиною від 5 м. При введенні кабелю в будівлі, а також у місцях перетину їх з іншими підземними спорудами, при умови захисту кабелю від механічних пошкоджень його вкладають в спеціальні азбестові труби.

Прокладка кабелю під фундаментами будівель і споруд заборонена, натомість кабель треба прокладати в отворі фундаменту через азбестову трубу. При прокладанні кабелю в зоні насаджень, відстань від нього до стовбурів дерев повинна бути не менше 2 м.

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Контакти


097 494 91 81, 050 166 90 52
office.tscompany@gmail.com

Back to Top