Монтаж Електропроводки

Монтаж Електропроводки

Одним з основних видів діяльності нашої команди є зовнішній і внутрішній монтаж кабелю. Наші послуги з прокладанняinstallation of electrical wiring кабелю давно зарекомендовані у сфері електромонтажних робіт з найкращого боку. Ми дотримуємося всіх правил електромонтажу і естетичну якість при виконання робіт по даному напрямку. При виконанні даних робіт застосовується професійний інструмент і відповідне обладнання.

Електромонтажники нашої бригади електриків, фахівці з великим досвідом роботи і знанням більшості особливостей ремонту.

Наші електромонтажники та проектувальники – це дипломовані фахівці з великим досвідом роботи і знанням багатьох особливостей сучасного ремонту. Монтаж кабелю має ряд жорстких вимог, якими не можна нехтувати, тому ми рекомендуємо ознайомитися з важливими правилами і основними способами прокладки проводів.

Способи прокладання кабелю:

External installation cableЗовнішній монтаж кабелю – здійснюється досить швидко і є одним з найбільш недорогих. Для його ремонту і заміни у разі пошкодження не буде потрібно великих витрат, зусиль і часу. При даному способі монтажу кабелю він кріпиться до поверхні за допомогою скоб або пластикових кріпильних елементів.Також відкрита проводка може бути прокладена зовні по стінах у спеціальних металевих або пластикових трубах

 

Internal electrical wiring methodПрокладка електропроводки внутрішнім способом – при даному виді прокладки кабелю необхідно попереднє штроблення стін.

Штроба – це заглиблення в бетонній або цегляній стіні для закладки кабелю, глибину і ширину якої визначають діаметром закладаючих в неї проводів. Основним завданням при прихованому монтажі кабелю є гарний зовнішній вигляд приміщення та забезпечення безпеки при його експлуатації.

Прихований монтаж електропроводки є найпопулярнішим, адже перевагою даного виду монтажу є відсутність проводів на стінах, а також їх недоступність для тварин, дітей, гризунів, вологи і від механічних пошкоджень при його експлуатації.

До основних недоліків прихованої проводки кабелю є його невидимість, що підвищує ризик його пошкодження при свердлінні стін при навішуванні меблів, картин. Пошкодження кабелю в стіні часто призводить до додаткової прокладки кабелю або повторного штроблення стін.

Cable ducts (kabelkanali)Прокладка кабелю в коробі (кабельканалі) – даний вид монтажу кабелів є найпопулярнішим при прокладці проводів в заміських будинках, виробничих приміщеннях, магазинах.

Цей спосіб монтажу кабелю особливо популярний при електрифікації офісних приміщень, і досить часто його використовують для прокладки проводів в заміських будинках, магазинах і виробничих приміщеннях. Прокладка кабелю в коробі займає не багато часу.

Розмір короба для прокладки проводів вибирається залежно від кількості та діаметру проводки яка закладається в нього. Основним зручністю використання електромонтажних коробів є можливість додавання в нього додаткових проводів і легка доступність до кабелю для його ремонту.

Underground cablingПідземна прокладка кабелю – для підземного монтажу кабелю потрібні досить великі затрати коштів на земляні роботи. Кабель прокладають або в підземній кабельній каналізації, або закопують.

Ступінь захищеності кабелю і метод його прокладки визначаються при розробці електропроекту. Обов’язково враховуються умови експлуатації кабелю. Роботи можуть здійснюються вручну або за допомогою спеціального плугова укладальника для прокладки кабелю в траншеях.

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Контакти


097 494 91 81, 050 166 90 52
office.tscompany@gmail.com

Back to Top