Встановлення захисного контуру заземлення

Встановлення захисного контуру заземлення

Влаштування заземлення буває двох типів – штучне та природне.Protective ground loops

Штучне заземлення – є навмисним з’єднанням будь якої точки електромережі, обладнання або електроустановки з пристроєм заземлення.

Природне заземлення – виконується за допомогою з’єднання заземлювального провідника за металевими конструкціями, будова яких передбачає їх постійне перебування в землі.

Заземлення

Часто буває так, що на робочому нулі з’являється який небуть потенціал. Це відбувається в результаті несправності електроприладу або електропроводки. Буває й так що в будинках з встановленим УЗО розривається лінія фазового проводу, а не тільки нульового проводу.

Другий варіант – це провести монтаж вторинного занулення. В даному випадку проводиться додатковий дріт від електрощита, в якому заземлюючий провід під’єднують до його корпусу і далі до розетки. Даний тип заземлення називають – чистий нуль. Але в деяких випадках також буває, що на корпусі електрощита буває якийсь потенціал.

Влаштування заземлення

Protective ground loops01Наша команда не допустить даних упущень, проведе електромонтажні роботи та усуне небезпеку для ваших електроприладів. У новобудовах провід, так званий чистий нуль уже проведено до кожної встановленої розетки. У будинках 60-х і 80-х років в яких передбачена розетка під електричну плиту, такий дріт вже входить в квартиру, але приєднаний він тільки до розетки електроплити.

Виходячи з вищесказаного – другий варіант підключення більш оптимальний. І це пов’язано з тим, що не доведеться усувати неполадки через некомпетентність при початковому монтажі та розробці проекту.

У сучасних новобудовах крім відсікаючих автоматів встановлено і ПЗВ, що забезпечує контроль за витоком струму і яке виключить ураження електричнеим струмом. Якщо у вашому будинку немає ПЗВ, то варто поставити його.

Увага! Іноді як заземлювач використовують водопровідні труби або труби опалення, однак їх не можна використовувати як заземлюючий провідник. У водопроводі можуть бути непровідні вставки (наприклад, пластикові труби), електричний контакт між трубами може бути порушений через корозію, і, нарешті, частина трубопроводу може бути розібрана для ремонту. Також існує небезпека ураження електричним струмом при зіткненні з струмопровідними частинами сантехніки.

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Контакти


097 494 91 81, 050 166 90 52
office.tscompany@gmail.com

Back to Top