Встановлення та заміна трасформаторів

Встановлення та заміна трасформаторів

Встановлення трансформаторів освітлення для галогенних ламп

lighting transformer for halogen lampsТрансформатори напруги для освітлення найчастіше використовуються в місцях з підвищеною вологістю, у ванних кімнатах та на кухні. Також трансформатори напруги використовуються в конструкціях натяжних і підвісних стель. Термін служби трансформаторів освітлення найчастіше залежить від виробника, як показує практика, дешеві китайські трансформатори працюють 1,5-2,5 року, а трансформатори таких відомих фірм як “Nobie” і “Osram” до 8-12 років.

При наявності необхідного досвіду і при дотриманні правил безпеки при роботі зlighting transformer for halogen lamps01 електроенергетикою змонтувати чи замінити трансформатор освітлення можна і самостійно. В даному випадку трансформатор повинен бути встановлений поруч з місцем де проведена установка світильника. Діаметр отвору і довжина проводу від трансформатора напруги повинна бути достатньою для того що б відключити старий трансформатор освітлення і замінити на новий. Не дивлячись на всі ці умови, бувають такі ситуації, що для заміни трансформатора освітленні необхідний демонтаж натяжної стелі, а надалі його монтаж. У такій ситуації без допомоги фахівців, які мають досвід роботи з натяжними стелями не обійтися.

Установка силових трансформаторів на 12 і 36 вольт

Понижуючий трансформатор напруги, з вихідною напругою 12 і 36 вольт найчастіше використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю і для організації системи освітлення в підвальних приміщеннях та оглядових ям в цілях безпеки. Також трансформатори з номінальною напругою 12 і 36 вольт використовуються в навчальних закладах для живлення лабораторного та показового обладнання з номінальною напругою живлення, відповідно 12 вольт, а також 36 вольт.

Установка трансформаторів струму

Трансформатор струму є електротехнічним устаткуванням, яке служить для вимірювальних робіт, який встановлюється спільно з вимірювальним приладом – електролічильником для обліку великих потужностей.

current transformersВстановлення трансформаторів струму як правило здійснюється спеціалізованими монтажними бригадами, що займаються установкою даного обладнання за договором із замовником.

Перед тим як провести монтаж трансформаторів струму, проводиться ревізія. Виконується зовнішній огляд устаткування на відсутність механічних пошкоджень, вимірювання показників внутрішньої ізоляції ввідного кабелю і його опору.

Далі трансформатори струму кріплять і вирівнюють по вертикальних осях, симетрично відносно один до одного. Після даних процедур трансформатори струму закріплюють.

Для запобігання скупченню вологи між корпусом трансформатора струму і стіною прокладають ізоляційний матеріал толь або т.п., а також для вільного демонтажу трансформатора в разі потреби. Крім усього трансформатори струму не можна встановлювати впритул один до одного. Між корпусами трансформаторів струму повинна залишатися відстань 8-12 сантиметрів.

Трансформатори струму живлять шини, які кріпляться болтами і зажимами на початку і на кінці обмотки.

Після установки трансформатора струму, його заземлюють. Невикористані обмотки трансформатора струму перемикають і заземлюють зажимами трансформатора.

Високовольтний понижуючий трансформатор

The high-voltage step-down transformerВисоковольтні та підвищують трансформатори є специфічним обладнанням та практично не застосовуються в електромережах побутового і виробничого призначення.

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Контакти


097 494 91 81, 050 166 90 52
office.tscompany@gmail.com

Back to Top