Встановлення Автоматів

Встановлення Автоматів

При монтажі пристроїв захисту в електричній мережі використовується в основному три види автоматичних вимикачів:

• Стандартний автоматичний вимикач (Автомат)
• ПЗВ – пристрій захисного відключення
• Диф.автомат – об’еденяєт в собі фунцціі автоматичного вимикача і ПЗВ

Автоматичний вимикач (автомат):

circuit breakerАвтоматичний вимикач (автомат) – призначені для багаторазового захисту електричних установок від перевантажень і коротких замикань. Деякі моделі забезпечують захист від інших аномальних станів, наприклад, від недопустимого зниження напруги. Головною відмінністю від плавкого запобіжника є можливість багаторазового використання.

ПЗВ – пристрій захисного відключення

circuit breaker01Пристрій захисного відключення (ПЗВ) – електромеханічний комутаційний прилад використовується для розмикання ланцюга живлення у разі перевищення заданого значення диференціального струму від значення заданої величини в конкретних умовах. ПЗВ дає можливість убезпечити людину від ураження електричним струмом через боспосередній дотик до струмопровідних жил, через пробій металевого корпусу електроприладів або пошкоджену ізоляцію кабелів.

Дифавтомат

dyfavtomatДифавтомат (диференційний автоматичний вимикач) являє собою збірку з модуля диференціального захисту та автоматичного вимикача. Функції захисту, здійснювані дифавтомати, можуть бути реалізовані автоматичним вимикачем і пристроєм захисного відключення. Диференційний автоматичний вимикач, крім силового реле і модуля визначення витоку містить так само і теплової та електромагнітний розчіплювач. Принцип дії дифавтомату побудований на різниці потенціалів між «нулем» та заземленням, тобто відключає дифавтомат коло живлення, коли виникає різниця струмів між нулевою жилою та заземленням.

 

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Контакти


097 494 91 81, 050 166 90 52
office.tscompany@gmail.com

Back to Top