Домофони

Замовити

Встановлення і обслуговування домофонних систем у Тернополі

Компанія TSC надає послуги з підключення, та обслуговування систем домофонів. Підбираємо домофонне обладнання: аудіо і відеодомофони, чорно-білі і кольорові моделі, вуличні, внутрішні та антивандальні, багатоквартирні та індивідуальні домофони, викличні панелі і інтеркоми.

Надаємо консультації з підбору оптимальних технічних засобів для створення комфортної і надійної системи контролю доступу. І здійснюємо якісний монтаж техніки різної складності: підключення відеодомофонів, багатоквартирних пристроїв і ip моделей.

 • +

  Відеодомофон в квартиру

  Відеодомофон в квартиру встановлюється для забезпечення заборони несанкціонованого проходу осіб на приватну чи муніципальну територію. Для роботи цієї системи необхідні:

  • відеодомофон (монітор з чорно-білим або кольоровим екраном), встановлюється в приміщенні
  • панель виклику (пристрій з мікрофоном, динаміком, кольоровий або чорно-білої камерою), встановлюється перед входом у приміщення.

 • +

  Відеодомофон в офіс

  Відеодомофон в офіс встановлюють  спільно з контролем управління доступом на двері (СКУД). У цю систему входять: відеодомофон, панель виклику, електромагнітний замок, контролер замка, блок живлення замка, доводчик дверей, зчитувачі ключів, ключі.

 • +

  Відеодомофон в котедж

  Відеодомофон в котедж зручний тим, що, в разі його сумісної роботи з електромеханічним або електромагнітним замком, встановленому на хвіртці, відмикання замка відбувається натисканням кнопки відкриття замка розташованої на відеодомофоні.

  Бюджетні системи включають в себе: чорно-білий відеодомофон, панель виклику, електромеханічний замок, блок живлення замка. Встановлення електромеханічного або електромагнітнго замка – це відмінне рішення для забезпечення безпеки вашого житла або підприємства.

 

Встановлення домофонів включає монтаж певних конструктивних елементів:

1

Панелі виклику, яка розташовується на вхідних дверях. За допомогою даного пристрою відвідувач викликає потрібного абонента і подає запит на прохід до будівлі. Прості моделі обробляють тільки аудіо сигнал, а підключення відеодомофона дозволить ще й побачити людину.

2

Переговорного пристрою. Це спеціальний абонентський блок, який приймає виклик з вуличною панелі. Зовні може виглядати, як телефонна трубка або монітор (якщо встановлюється відеодомофон). При надходженні запиту на вхід в будівлю, лунає звуковий сигнал, що сповіщає про прихід гостя. За допомогою переговорного модуля з’ясовується мета візиту і при позитивному рішенні відбувається відкриття дверей.

3

Замка. Підключення домофонів обов’язково має на увазі установку замикаючого пристрою, які представлені електромагнітними або електромеханічними замками.

Процес встановлення домофону складається з певних етапів:

1

Огляд об’єкта та складання технічного завдання. Співробітники виїжджають на об’єкт для проведення візуального огляду. Виявляються технічні особливості приміщення, його функціональне призначення. Від цих факторів буде залежати, яке обладнання буде найбільш ефективно працювати в конкретних умовах. Далі відбувається узгодження технічного завдання з Замовником. Ми завжди враховуємо побажання Клієнтів, пропонуючи самий зручний, функціональний і надійний варіант підключення домофона в рамках заданого бюджету.

2

Консультація по підбору обладнання. Якісну установку домофонів неможливо здійснити без хорошого і відповідного обладнання. Фахівці TSC володіють досвідом роботи з різною домофоною технікою, тому ми точно знаємо, які вироби краще купити для забезпечення правильного функціонування всіх елементів системи.

3

Прокладка кабельних ліній. Наступним етапом проводиться прокладка кабельної мережі відповідно до технічного завдання, а також проводиться монтаж комутаційних блоків.

4

Установка домофона. Після проведення підготовчих робіт, монтажники переходять безпосередньо до установки всього комплекту обладнання. Ми гарантуємо, що монтажні роботи будуть виконані акуратно, швидко і якісно.

5

Налаштування, тестування та запуск. Завершальний етап полягає в налагодженні техніки, перевірці справності і правильності роботи всіх модулів і запуску обладнання. Фахівці не завершать встановлення домофону, поки не буде повністю налагоджене коректне функціонування системи.

6

Здача роботи Замовнику. Клієнт перевіряє якість виконання установки. При виникненні будь-яких додаткових питань, фахівці грамотно дадуть відповідь. Ми завжди виконуємо монтаж домофонів в строго встановлені терміни.

Ціни на домофони і домофонне обладнання

Вартість монтажу і налаштування домофонів визначається декількома факторами: типом обладнання, обсягом і терміновістю замовлення, складністю роботи. Конкретну суму наші фахівці назвуть лише після того, як дізнаються всі деталі замовлення. Відзначимо лише, що ціна на монтаж, підключення та налаштування розраховується індивідуально.

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Контакти


097 494 91 81, 050 166 90 52
office.tscompany@gmail.com

Back to Top