Охорона

Замовити

Встановлення охоронних систем в Тернополі

Встановлюємо охоронні системи – як приватним особам (охорона квартир і заміських будинків), так і бізнесу (охорона комерційної нерухомості).

Встановлюємо системи безпеки надійні, прості й зручні у використанні які надають клієнтам широкий спектр додаткових можливостей.

Однією з можливостей є управління охоронною системою за допомогою мобільного додатка, що дозволяє: перевіряти статус системи, ставити і знімати приміщення з охорони, переглядати журнал подій, запитувати фото з датчиків, переглядати відео, оплачувати послуги, отримувати push повідомлення про події та редагувати дані клієнта.

Охоронні системи безпеки в своїй роботі використовують сучасні технології та обладнання світових виробників на базі GSM / GPRS, GPS і IP технологій. Досвід роботи дозволив зарекомендувати себе як компанія, що пропонує оптимальні та перевірені часом рішення для захисту Вашого дому та бізнесу. З можливістю підключення до пультової охорони стане Вашим незамінним помічником в повсякденному житті.

GSM сигналізація… читати детальніше

Пультова Охорона читати детальніше

Встановлення охоронних систем

 • +

  Встановлення охоронної сигналізації в квартиру.

  У сучасному світі охоронні системи квартир еволюціонували в щось більше, ніж тільки захист від проникнення зловмисників. Хоча, звичайно, це є основним завданням.

  Інтелектуальна система безпеки  для квартир вчасно виявить задимлення, витіку води і витік газу. При відключенні електрики Ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон.

  Установка охоронної системи (сигналізації) в квартирі займає 2-3 години, а вартість підключення дорівнює ціні сучасного смартфона! Поставити охоронну систему в квартиру просто.

  З новим мобільним додатком  Ви можете віддалено ставити і знімати квартиру з охорони, перевіряти статус системи, переглядати журнал подій, отримувати push повідомлення про події та редагувати свої дані.

 • +

  Встановлення охоронної сигналізації малому бізнесу

  Малому бізнесу ми пропонуємо кілька готових рішень: охоронна сигналізація, тривожна сигналізація (тривожна кнопка) і охоронна та тривожна сигналізація.

  Основне завдання охоронної сигналізації – захист Вашого бізнесу від проникнень зловмисників і крадіжок. За допомогою тривожної кнопки Ваш персонал в разі нападу чи інших екстрених ситуацій зможе викликати екіпаж служби реагування.

  Інтелектуальна система безпеки для малого бізнесу вчасно виявить протічку води і витік газу. При відключенні електрики Ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон.

 • +

  Встановлення охоронної сигналізації в будинок

  Охоронні системи для будинку сьогодні – це не тільки захист від проникнення зловмисників і охорона периметра.

  Інтелектуальна система безпеки для дому вчасно виявить задимлення, витік води і витік газу. А при відключенні електрики Ви отримаєте повідомлення на мобільний телефон, що дуже зручно, особливо якщо вдома встановлений опалювальний котел.

  Установка охоронної системи (сигналізації) для дачі займає всього 2-3 години! Поставити сигналізацію для заміського будинку просто.
  З мобільним додатком Ви можете віддалено ставити і знімати будинок з охорони, перевіряти статус системи, переглядати журнал подій, отримувати push повідомлення про події та редагувати свої дані.

Ціни на охоронні системи і обладнання

Вартість монтажу і налаштування охоронної системи визначається декількома факторами: типом обладнання, обсягом і терміновістю замовлення, складністю роботи. Конкретну суму наші фахівці назвуть лише після того, як дізнаються всі деталі замовлення. Відзначимо лише, що ціна на монтаж, підключення та налаштування розраховується індивідуально.

 

 

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Контакти

Тернопіль
097 494 91 81, 050 166 90 52
office.tscompany@gmail.com

Back to Top