Відеоспостереження

Замовити

Встановлення і обслуговування систем відеоспостереження у Тернополі

Надаємо послуги з проектування, встановлення та сервісу як масштабних систем відеоспостереження, так і систем для невеликих за площею об’єктів. Компанія готова запропонувати будь-які варіанти комплектації і будь-яке обладнання для створення ефективної і зручної системи відеоспостереження.

Встановлюємо відеоспостереження:

 • +

  Відеоспостереження в офісі

  Відеоспостереження в офісі необхідно для здійснення контролю за персоналом, це допомагає оцінити використання співробітниками робочого часу. Відеокамери в офісі встановлюються над робочому місцем секретаря, менеджера, а так само в приміщеннях, які потребують особливому контролі, наприклад: серверні, роздягальні тощо.

 • +

  Відеоспостереження в магазині

  Відеоспостереження в магазині допоможе вам запобігти розкрадання товару, вести контроль над роботою касира, виявляти порушення режиму роботи персоналу. Монтаж відеоспостереження в магазин передбачає встановлення відеокамер як на торговій площі, так і на складських приміщеннях магазину. Монітор системи відеоспостереження встановлюється в кімнаті охорони, а доступ до відеореєстратора обмежується.

 • +

  Відеоспостереження в ресторан

  Встановлення відеоспостереження в ресторан, ви насамперед піклуєтеся про гостей ресторану, тому постійний моніторинг службою охорони залів ресторану практично виключає можливість крадіжок особистих речей відвідувачів. Встановлення камер відеоспостереження в ресторані найчастіше відбувається по периметру обіднього залу так, щоб кут огляду кожної з камер незначно перетинався.

 • +

  Відеоспостереження для котеджу і дач

  Встановлення відеоспостереження для котеджу або відеоспостереження для дачі необхідно для того, щоб за будинком і прилеглою територією вівся повсякденний контроль. Камери відеоспостереження на котедж встановлюються по периметру будинку в кількості не менше чотирьох.

  Відеоспостереження на котедж припускає так само монтаж відеокамер по периметру прилеглої території. Відеореєстратор встановлюється в недоступному для сторонніх місці! У разі необхідності відеореєстратор в котеджі можна підключити до лінії інтернет, це дасть можливість віддалено переглядати “живе” відео з камер спостереження і відео з архіву реєстратора.

 • +

  Відеоспостереження в під'їзд

  Встановлення відеоспостереження в під’їзд. Відеокамери в під’їзд встановлюються так, щоб консьєржу можна було чітко бачити вхід в під’їзд людей. Відеоспостереження в під’їзд встановлюється від однієї до чотирьох камер в холі під’їзду, монтаж відеореєстратора і монітора здійснюється в кімнаті для консьєржа.

 • +

  Відеоспостереження в квартирі

  Встановлення відеоспостереження в квартирі необхідно насамперед для осіб, які зацікавлені за допомогою віддаленого доступу до відеореєстратора  спостерігати за станом престарілої людини або роботою няні, запрошеної для догляду за дитиною. Для відеоспостереження в квартирі можна використовувати бюджетні камери середньої роздільної здатності.

 

 

 

Як вибрати систему відеоспостереження

Ціни на камери і системи спостереження

Аналогові камери обходяться замовникові, в середньому, дешевше. Але при установці системи відеоспостереження на великому об’єкті вартість монтажних робіт (прокладка кабелю, установка підсилювачів / обробників сигналу) зводять переваги аналогової системи до нуля. Для масштабних систем куди зручніше і дешевше – варіант з бездротовою IP-системою.

Тип камер, їх форм-фактор і функціональні можливості підбираються індивідуально – залежно від особливостей об’єкта і завдань, які ставляться перед системами відеоспостереження.

Для того щоб отримати детальну консультацію та зробити замовлення на підбір комплекту камер і устаткування, а також проектування системи відеоспостереження, зателефонуйте нам або заповніть форму на сторінці.

Відзначимо лише, що ціна на монтаж, підключення та налаштування розраховується індивідуально.

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Контакти

Тернопіль
097 494 91 81 - Ігор
096 571 94 13 - Володимир
office.tscompany@gmail.com

Back to Top