Особливості

Про компанію

TSC (Technics Systems Company) - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

Сім напрямків компанії:

Відеоспостереження - Надаємо послуги з проектування, встановлення та сервісу як масштабних систем відеоспостереження, так і систем для невеликих за площею об’єктів.

Охорона - Встановлюємо охоронні системи як приватним особам охорона квартир і заміських будинків, так і бізнесу охорона комерційної нерухомості.

Електроенергетика - Виконуємо всі види електромонтажних робіт від заміни найпростішого електротехнічного обладнання до установки складного інженерного обладнання.

Автоматизація - Розробка монтаж та проектування автоматизації. Складання проводиться як за проектами замовника, так і за власними проектами, розробленими згідно з технічним завданням.

Розумний дім - Проектування і встановлення систем Розумний Дім в Тернополі. Продумані готові рішення та індивідуальні рішення “під ключ”

Баштовий кран - ремонті та обслуговуванні баштових кранів в Тернополі. Можливий терміновий виїзд фахівця на ремонт Вашого крана.

Клієнти

TSC

Technics Systems Company - ремонт баштових кранів, розробка систем автоматизації, монтаж та налаштування електричних схем в усіх галузях де задіяна електроенергетика. Встановлення відеоспостереження, електрообладнання, охороних, домофонних систем та систем розумного дому.

097 494 91 81 - Ігор (Баштовий Кран) | 050 166 90 52 - Володимир (Відеоспостереження)

office.tscompany@gmail.com

Back to Top